Kodėl sausas maistas šunims yra toks populiarus?

Nors dalis šunų šeimininkų renkasi šunų šėrimą RAW ar BARF mitybos principu, tačiau šėrimas sausu maistu vis dar išlieka pačiu populiariausiu pasirinkimu. Tą lemia labai įvairios priežastys, tačiau dažniausiomis galima įvardinti kelias pagrindines, kurias netrukus aptarsime.

Paprastas pašaro normavimas

Jei nusprendžiama augintinį šerti žalia mėsa, tenka įgyti tikrai nemažai žinių apie šį mitybos principą. Pradedantiesiems šunų augintojams gali būti gana sudėtinga atrasti tikslią reikiamųmaistinių medžiagų „formulę“, todėl gana dažnai yra pasirenkamas šėrimas sausu maistu, kuris yra gerokai paprastesnis. Viskas, ką reikia padaryti, – tai tiesiog pasirinkti kokybišką sausą pašarą, ir atkreipti dėmesį į rekomenduojamą pašaro dienos normą.

Užtikrinama visavertė mityba

Jei šuo yra šeriamas žalia mėsa, gana dažnai augintiniui tenka duoti įvairių maisto papildų, o tai visada reiškia papildomas išlaidas. Jei šuo yra šeriamas visaverčiu kokybišku sausu maistu, jam nebereikia duoti nieko papildomai, taigi, augintinio šėrimas tampa gerokai paprastesnis.

Itin platus sauso pašaro pasirinkimas

Šunims skirto sauso pašaro pasirinkimas yra tikrai labai platus, todėl šunų šeimininkai gali pasirinkti tokį maistą, kuris augintiniui ir tiktų, ir patiktų. Internetinėje parduotuvėje
https://evet.lt/category/produktai-sunims?maisto-rusis1=sausas rasite tikrai labai didelį siūlomo sauso maisto pasirinkimą: čia parduodamas  maistas įvairioms šunų amžiaus grupėms, pašaras sterilizuotiems šunims, alergiškiems augintiniams, ir t.t. Jei dvejojate, kokį pašarą vertėtų pasirinkti, pasitarkite su klientus aptarnaujančiais specialistais, ir kartu atrasite patį tinkamiausią
sprendimą.