Angarų statyba: komponentai, medžiagos ir procesas

Nesvarbu, ar tai būtų specialus angaras įvairiems orlaiviams, gamybinis pastatas, sandėlis, automobilių ar kitų transporto priemonių remonto dirbtuvė, gaisrinė, maisto ar ko nors kito sandėlis ar žemės ūkio paskirties objektas – plieniniai, stikliniai bei kitų medžiagų pastatai statybose dominavo jau daugelį metų ir yra ekonomiškai naudingi visame pasaulyje. Lietuvoje mes projektuojame ir įgyvendiname ekonomiškus plieno bei kitokius projektus pagal priešgaisrinės saugos standartus. Mūsų angarų sistemos labai populiarios – viskas apgalvota nuo a iki ž jūsų patogumui. 

Gerai žinomi plieninių konstrukcijų privalumai, tokie kaip sistemingas požiūris į projektavimą, naujausios jungčių sistemos ir galimybė montuoti bet kokiu oru, suteikia mums galimybę užtikrintai ir profesionaliai užbaigti Jūsų projektą per trumpiausią įmanomą laiką. Parengsime Jums projektą, išduosime statybos leidimą, parengsime projektinę dokumentaciją, savo gamyboje pagaminsime laikančiąsias konstrukcijas ir pastatysime Jūsų sklype galutinį, projekte numatytą, pastatą. Mes viską apgalvojame už jus. 

Durys ir vartai

Durys ir vartai dera prie pastato architektūrinio dizaino, išlaikant funkcionalumą ir patogumą naudoti. Priklausomai nuo pastato tipo, Jums pasiūlysime segmentinius vartus, pakeliamus vartus, duris, įskaitant ir atitinkančias priešgaisrinės saugos reikalavimus. Mes pateikiame ganėtinai platų durų bei vartų pasirinkimą.

Langai ir stiklai

Natūrali dienos šviesa yra būtina saugiam ir ekonomiškam įrenginio veikimui. Šviesus kupolas ir juostinis žibintas ant pastato stogo leis tolygiai paskirstyti dienos šviesą visoje patalpoje. Stiklinimą projektuojame pagal darbo organizavimo reikalavimus, naudojant įvairių spalvų medžiagas. Automatinė vėdinimo ir dūmų šalinimo sistema garantuoja palankų patalpų klimatą ir gaisrinę saugą.

Stogo dangos angarams

Angaro stogas yra būtiniausia tokio tipo pastato dalis. Norint apsispręsti dėl stogo pasirinkimo, pirmiausia reikia suprasti, kokia bus objekto konstrukcija, kiek reikia naudingo ploto iš vidaus, taip pat – kas svarbiau: grožis ar praktiškumas. Taip pat svarbu nustatyti darbo laiką, nuo kurio priklauso ne mažiau gatavos konstrukcijos kaina.

Angaro stogo tipai:

 • arkos pavidalu;
 • puslankiu;
 • daugiakampis.

Renkantis medžiagas, iš kurių bus kuriamas stogas, svarbu apskaičiuoti konstrukcijos stiprumą ir nepamiršti vietos klimato ypatybių. Tobulėjant statybų technologijoms, kasdien naudojamų medžiagų kokybė didina statomų pastatų patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Angarų stogo medžiagos

Norėdami sukurti viršutinį angaro „dangtį“, naudojame šias medžiagas:

 • profilinė stogo danga;
 • valcuotas minkštas stogas;
 • specialus ypatingo stiprumo audinys.

Bet koks modernus angarų modelis gali būti surinktas per reikiamą laiką. Kad išvengtumėte incidentų gamyboje ir nereikalingų išlaidų, iš pradžių turėtumėte parengti objekto projektą, pasirinkti dydžius ir statybines medžiagas. Dėl to kaina nešokiruoja, o pasitikėjimas gautu patikimu dizainu nesusvyruos. Šiuo metu viena populiariausių angarų stogo dangų yra čerpinė stogo danga.

Fasadai šarnyriniai arba ventiliuojami fasadai

Naudodami moderniausias automatizuoto projektavimo sistemas, pagal Jūsų pageidavimus projektuojame fasadus iš plieno, nerūdijančio plieno ir stiklo. Visos detalės yra aptariamos prieš pradedant vykdyti projektą, žinoma, ir fasadų tipai.

Plieninių konstrukcijų statybos naujovės

Plieninių konstrukcijų naujovės suteikia mums galimybę pasiūlyti projektą, atitinkantį Jūsų individualius pageidavimus. Surenkamų stiebo elementų surinkimas atliekamas statybvietėje, todėl pašalinamos didelės transporto sąnaudos, vadinasi ir kainų kaštai kur kas mažesni.

Mūsų gaminiai gali tikti šiems objektams:

 • Lėktuvų angarai
 • Plieniniai ir stikliniai biurai
 • Gamybos parduotuvės
 • Sandėliai
 • Automobilių remonto dirbtuvės
 • Gaisrinės
 • Maisto prekių sandėliai
 • Žemės ūkio pastatai