Kaip organizuoti gimtadienio šventę vaikui – lauke?

Artėjant vasaros sezonui, dauguma organizuojamų švenčių persikelia į lauką. Tie, kas gimę šiltuoju metų laiku, gali patvirtinti, kad švęsti savo gimimo dieną gamtoje yra žymiai smagiau nei patalpoje, o ypatingai tai yra aktualu tiems, kurie rengia savo vaikui gimtadienio šventę. Tam, kad gimtadienis būtų nepamirštamas ir pilnas smagių pramogų, vertėtų atkreipti dėmesį į keletą svarbių aspektų, kurie prisideda prie planuoto organizavimo. 

Gimtadienio tema

Tam, kad vaikams būtų galima sukurti ypatingą šventę, vertėtų pagalvoti apie gimtadienio temą. Pasikalbėkite su savo vaiku ir nuspręskite, kokie dalykai jį labiausiai domintų. Žinoma, jeigu tai yra staigmena, tuomet temą galite rinktis pagal tai, ką jūsų vaikas mėgsta – pasakų personažai, animacinių filmukų ar žaidimų herojai. Žinoma, tema neturėtų kelti iššūkių, todėl orientuokitės į tai, kaip būtų ją galima lengvai perteikti. Tam, kad gimtadienininko svečiai galėtų tinkamai pasiruošti, apie gimtadienio temą praneškite iš anksto. Be to, nepamirškite to fakto, kad šiltuoju metų sezonu gali būti išties karšta, todėl rinkitės tokią tematiką, kurioje vaikai galėtų būti apsirengę lengvais drabužiais. 

Dekoracijos ir įranga

Nusprendus gimtadienio temą, eilė ateina ir dekoracijoms. Tam, kad per daug neišlaidautumėte, dekoracijas galite sukurti ir patys. O jeigu tai darysite kartu su savo vaiku, bus tik dar smagiau įsijausti į gimtadieninę aurą! Pasinaudokite pieštukų, popieriukų, modelino ir dar įvairiausių priemonių pagalbą bei sukurkite originalias dekoracijas!

Kadangi, gimtadienio šventę rengiate lauke, jums reikėtų pagalvoti ir apie papildomą įrangą. Kad visas maistas ir gėrimai būtų tvarkingai sudėti, jums reikės stalų. Tam, kad jų nereikėtų temptis iš namų, vertėtų pagalvoti apie sulankstomų stalų nuomą. Tiesa, jeigu šventės vietoje nebus, kur atsisėsti, reikėtų ir kėdžių. Plastikinės lauko kėdės – puikus variantas, kurio dėka, gausite reikiamą kėdžių kiekį tiesiai į jūsų šventės vietą!

Valgiaraštis

Sukurti vaiko gimtadienio šventės valgiaraštį yra gana sudėtinga. Visų pirma, jums reikės nuspręsti, ar maistą darysite patys, ar užsisakysite iš maisto įstaigų. Žinoma, galite rinktis mixuotą variantą: dalį maisto gaminsitės patys, o dalį – užsisakysite. 

Vasaros metu būna karšta, todėl reikėtų pagalvoti apie tokį maistą, kuris nesugestų ir galėtų neapsunkinti vaikų pilvukų. Šventės valgiaraštyje gali dominuoti daugiau vaisių, lengvų patiekalų ir šaltųjų desertų. Jeigu turite galimybę, išsinuomuokite ledų šaldytuvą, kuriame galėsite laikyti įvairių rūšių ledus. Tai bus puikus atsigaivinimo šaltinis karštą vasaros dieną!

Nepamirškite įsigyti ir maistui skirtų priedų: vienkartinių lėkštučių, stiklinių ir stalo įrankių. Šiai dienai galima rasti įvairiausių vienkartinių indų, todėl ir jie galės papildyti gimtadienio šventės temą!