Paprasti būdai padėsiantys atrodyti stilingai

Pastarieji metai ir mados pasaulį privertė susidurti su tam tikrais iššūkiais. Kiekvieno žmogaus kasdienybė stipriai pasikeitė. Daugeliui teko atsisakyti egzotinių kelionių, iš biuro persikelti dirbti į savo namus. Vilkimų drabužių patogumas tapo kaip niekada svarbus. Po pandemijos stipriai pasikeitė ir visuomenės požiūris į drabužius, kuriuos dėvime kiekvieną dieną. Tapo populiaru kalbėti apie tvarumą mados pasaulyje ir greitosios mados atsisakymą. Dėl to, stilistai rekomenduojama gerai įvertinti savo spintos turinį ir prasidėjus pavasario sezonui ją papildyti tik reikiamais, kokybiškais rūbais ir aksesuarais. Nebesivaikykite naujausių tendencijų. Verčiau atraskite savitą savo stilių, kuris padės išsiskirti iš pilkos masės. Šiame straipsnyje rasite daug patarimų, kurie padės kitaip pažvelgti į savo stilių.

Nepirkite drabužių vienai progai

Kiekvienas savo spintoje turime drabužių, kuriuos buvome apsivilkę vos vieną kartą. Netikėtos šventės sukelia daug streso, todėl daug negalvoję skubame įsigyti puošnių drabužių, kurie dažnai neatitinka mūsų kūno proporcijų. Kiekvienos šventės metu siekiame nusipirkti šį tą naujo, kad atrodytumėte stilingai. Vis dėlto, stilistai pastebi, kad nebūtina turėti begalės drabužių, kad sukurtumėte daug skirtingų derinių. Savo spintoje pakanka turėti vos keletą universalių suknelių, kurias galėsite dėvėti daug kartų. Prie suknelių derinkite skirtingus papuošalus ir aksesuarus, kad kiekvienas drabužių derinys atrodytų skirtingai. Avalynės pasirinkimas taip pat turi įtakos jūsų įvaizdžiui. Pavyzdžiui, ilgi zomšos aulinukai priderinti prie suknelės sukurs ne tokį formalų įvaizdį, o aukšti blizgūs bateliai dėvimi prie juodos suknelės atrodys labai elegantiškai ir puošniai.

Atsisveikinkite su drabužiais, kurie jums netinka

Mūsų stilius ir grožio suvokimas keičiasi. Taip pat, kinta ir mūsų kūno formos, todėl neverta tikėtis, kad prieš dešimt metų nusipirkta suknelė šiandien ant jūsų atrodys lygiai taip pat. Dažnai netinkamo dydžio ar spalvos drabužiai sudaro didelė dalį mūsų spintos turinio, todėl susiduriame su problema, kad neturime ką apsirengti, nors atrodo, kad galime džiaugtis pilna spinta įvairių rūbų. Dėl šios priežasties būtina realistiškai įvertinti turimus drabužius. Padovanokite drabužius, kurių spalva ar dydis jums nėra tinkami. Jeigu turite daug geros būklės drabužių verta pagalvoti apie jų pardavimą. Suteikite savo nenešiojamiems drabužiams antrą šansą!

Investuokite į kokybę

Stenkitės laikytis atokiau nuo kasmetinių akcijų. Jų metu dažnai parduodami karščiausi to sezono deriniai, kurių prekės ženklai nesugebėjo išparduoti. Tai dažnai nutinka dėl to, kad sukurti drabužiai atrodo dailiai ant modelių, bet jie nėra pritaikyti skirtingas formas turinčioms moterims. Vietoje to, kad pirktumėte drabužius vien dėl akcijų, ieškokite kokybiškų klasikinių modelių, kuriuos galėsite dėvėti daugelį metų. Visada geriau įsigyti brangesnį drabužį, kuri galėsite dėvėti daug kartų, nei pigų rūbą, kuris tik užims papildomą vietą jūsų spintoje.

Pasinaudokite nuomos paslaugomis

Didėjant suvokimui, kad greitoji mada smarkiai prisideda prie aplinkos taršos, atsiranda vis daugiau įmonių, kurios siūlo drabužių nuomos paslaugas. Išsinuomavę ypatingą drabužį svarbiai šventei galite išeiti iš savo komforto zonos ir rinktis netikėtus, drąsius derinius. Dažnai tokie drąsūs pirkiniai būna dėvimi vos vienai progai, todėl išsinuomavę rūbą būsite tikri, kad veltui neišleidote didelės pinigų sumos. Skirtinga avalynė, papuošalai ir kiti jau turimi aksesuarai padės sukurti savitą derinį, kuris atlieps jūsų stilių.